Cam Balkon Fiyatları


Cam balkon modelleri ile balkonlarınızı daha kullanılabilir ve güzel hale getirmek için tercih edilir. 8 adet cam balkon çeşitleri mevcuttur. Cam renkler, füme, mavi, yeşil gibi renklerden özellikle şeffaf olanlardan birini tercih edebilirsiniz. Konya Akdeniz vizyon cam balkon balkonlarda çok şık duran bir modeldir. Cam Kalınlıkları ise cam balkonlarda cam 8mm’dir. Alüminyum Profil Renklerde ise her zaman tercih edilen renk gridir Fakat tüm renkleri de mevcuttur.

Cam Balkon Modelleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Balkonlar için genelde katlanılabilir camlar tercih edilir. Pliseli Perde: Piliseli perde cam balkonlar için en uygun ve balkonda en hoş duran ve çok tercih edilen bir modeldir. Cam balkon için (pliseli) perde modelleri çok kullanışlıdır. Kullanımı ve yıkaması çok basittir. Bu perdeleri yerinden çıkarmak için yıldız tornavida gereklidir. Cam filmi: Balkonun dışından içerisinin gözükmemesi için tasarlanmıştır. Siz içeriden dışarısını görebilirsiniz fakat dışarıdan içerisi asla görünmez. Perde Profilli: Perde takılmasına yardımcı olur. Damlalık Profili, çok fazla yağmur yağdığında içeri giren suyu geri çıkarır.

Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Modelleri Nelerdir?

Katlanır Cam Balkon, Konya katlanır cam balkon genelde en çok tercihler sırasındadır ve camlar birbiri ile birleşir. İlk cam açıldığında diğer camlar ilk camlarla birleştirilir. Konya cam balkon en çok kullanılan ve tercih edilen bir modeldir. Yaz kış her zaman kullanılmaya müsaittir. Sürme Cam Balkon modelleri genelde zemin katta oturanlar tarafından sürme cam balkonu tercih edilir. Bu modelinde iki çeşidi vardır. Bunlar ise eşikli ve eşiksiz modelleri olarak bilinmektedir. Sürgülü cam balkonun yararları şu şekildedir. Kullanımı rahattır ve alanda daralma olmaz, bu sayede balkon daha geniş durur. Montajı çok basittir. Bir sorun oluştuğunda tamiri çok basittir. Balkonlar sürgülü modelle daha zarif bir hale gelir. Konya cam balkon fiyatları modele göre değişiklik gösterir. Konya cam balkon m2 fiyatları ahşap desen olup olmadığına göre değişiklik gösterir.