Katlanır Cam Balkon Sistemleri


Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Konya’da inşaat ürünlerinde birçok firma bulunmaktadır. Bunlardan kimi doğalgaz tesisatı yapar kimi boya ve badana. Hepsini tek çatı altında bulmanız biraz zordur. Ama insanlar evini komple yenilemek istediklerinde ayrı ayrı firmalarla ve ustalar ile uğraşmak istemezler. Bunun nedeni ise hem ödeme zorlukları hemde tek tek sorunların meydana gelmesi.

İnsanların bu sorunlarını 2013 yılında çözüme kavuşturan bir gelişme oldu. Yaklaşık 15 farklı sektörden en iyi ustalar ile anlaşarak tek bir çatı altında müşterilerine hizmet sunan ortaksa.com kuruldu. Kurulduğu günden bu tarafa müşterilerinin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını tek bir muhattap ile çözüme kavuşturuyor.

Sistem nasıl çalışıyor ?

Diyelim ki konyada ikamet ediyorsunuz iş yerinizi baştan aşağı yeniliyeceksiniz. Bu iş yeriniz bir kafe olsun. Kafe için gerekli olan başlıca ürünler tente-giyotin cam sistemleri-ısıtma-mobilya sistemleri. Bunlar için ustalar ile tek tek uğraşmıyorsunuz. Ortaksan.com sizler için iç mimarı ile gerek çizim gerekirse uygulamalı olarak yardımcı oluyor.

Konya cam balkon ürünlerinde ihtiyacınız mı var ? Sorun değil ortaksan.com bünyesinde raywin marka cam balkon ve diğer ürünleri işleyen profesyonel ustalar bulunur size katlanır cam balkon hizmetinde inanılmaz hizmetler sunar.

Ortaksan.com tarafından sunulan başlıca hizmetler

Konya panjur hizmetleri

Konya cam balkon hizmetleri

İstanbul cam balkon hizmetleri

Konya giyotin cam hizmetleri

İstanbul giyotin cam ve istanbul tente sistemleri

Konya katlanır cam balkon sistemleri

kuzey yapı ortaksan üyesidir